Regulamin
 :: 
序幕 ; Organizacja
 :: Zasady GryGo down
Strona 1 z 1
Czw Kwi 28, 2022 3:58 am
Liczba postów : 3
Join date : 05/01/2022
avatar
Admin
https://aishokan.forumpolish.com
<style>.SUJETimg {background-image: url(https://imgur.com/zWnLECr.png);}</style>
</div></div></div>


<div class="SUJETfull"><div class="SUJETheader"><div class="SUJETheaderimg SUJETreglement SUJETimg"><div class="SUJETtitre">REGULAMIN</div></div></div> <div class="SUJETbg"><div class="SUJETtxt"><div class="SUJETblocsjwhite">


<div class="SUJETstitre">Spis Treści</div>
<div class="spistresci"><a href="#regulaminogolny">1.REGULAMIN OGÓLNY</a>
<a href="#regulamingryfabuly">2.REGULAMIN GRY i FABUŁY</a>
<a href="#grafikaavatar">3.GRAFIKA i AVATAR</a>
<a href="#regulaminmisji">4.REGULAMIN MISJI</a>
<a href="#regulaminshoutbox">5.REGULAMIN SHOUTBOX</a></div>


<br><div class="SUJETstitre"><h14 id="regulaminogolny">§ Regulamin Ogólny</h14></div>
1.1. Administrator, jako główny filar społeczności, nie różni się niczym od zwykłego gracza. Zdolny do popełnienia błędu, czy też do chwilowej nieobecności. Pozycja, jaką zajmuje, nie zobowiązuje go do porzucania swojego prywatnego życia, na potrzeby forum.
1.2. Regulamin obowiązuje każdego, bez wyjątku. W dyskusjach dotyczących przewinień i nie tylko administracja powołuje się na regulamin. Nie jest w obowiązku go czytać, lecz jednostka bez jego znajomości sama sobie szkodzi.
1.3. Ostrzeżenia i bany będą rozdawane w zależności od przewinienia, także miejcie na uwadze to, co robicie, wszak za poważne przewinienie można dostać super promocje w postaci bana, niezależnie od ilości ostrzeżeń.
1.4. Kolor czerwony, jak i wszystkie jego odcienie, są tylko i wyłącznie do dyspozycji administracji.
1.5. Pomysły, propozycje oraz ewentualne uwagi i zastrzeżenia dotyczące forum należy zgłaszać w specjalnie do tego celu wyznaczonych tematach lub do głównego administratora.
1.6. Użytkownicy, którzy będą próbowali szukać dziur w regulaminie dostaną pierwsze ostrzeżenie.
1.7. Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.


<br><div class="SUJETstitre"><h14 id="regulamingryfabuly">§ Regulamin Gry i Fabuły</h14></div>
2.1. Bilokacja na forum jest zabroniona. W wyjątkowych sytuacjach tylko za pozwoleniem administracji można być w dwóch miejscach naraz.
2.2. Na forum jest możliwość posiadania multikont. Ich ilość jest uzależniona od aktywności użytkownika. Na obecną chwilę nie ma ograniczeń, jeżeli chodzi o konkretną ilość, natomiast Admin może jednostce zabronić tworzenie kolejnych postaci, widząc, iż jego pozostałe są nieaktywne.
2.3. W przypadku gdy dzielimy z inną osobą numer IP, należy powiadomić administracje, by uniknąć ewentualnych podejrzeń o posiadanie kolejnych multikont. Dodatkowo warto tutaj dodać, iż osoba, której zostało zabronione tworzenie kolejnych postaci, zacznie stymulować, iż dzieli IP z kimś innym, otrzyma bana na IP.
2.4. Aby na forum panował porządek i przejrzystość, gracze obowiązkowo w swoim profilu mają umieścić swoje wszystkie konta. W przypadku gdy ktoś chce być anonimowy, wiadomość do sprawdzającego KP wystarczy.
2.5. Nick to imię, nazwisko, bądź pseudonim postaci. Wszelkie 'Pepsi2012' czy inne konta z takowym nickiem będą usuwane.
2.6. Po dwóch miesiącach nieaktywności konto zostaje przeniesione do grupy Nieaktywni. Użytkownik, który ma zamiar powrócić do grania tym kontem, może napisać do Administracji, by zostało ponownie aktywowane.
2.6a. Konta użytkowników po założeniu karty postaci i dalszych tematów, które zostały opuszczone lub zgłoszone do kasacji, nie będą skasowane ze względu na estetykę forum.
2.7. Żadna z postaci nie jest wszechwiedząca. Warto pamiętać, iż to, co wiemy my, zostaje dla naszej wiedzy, a nie do wiedzy postaci, którą gramy.
2.8. Nie dozwolone jest zabijanie postaci bez zgody jej właściciela. JEDNAK w przypadku ewidentnej prowokacji, Admin może wyrazić zgodę na uśmiercenie postaci. Postacie nie są nieśmiertelne, dlatego liczcie się z tym iż jeżeli ktoś podburza inną postać do śmiertelnego ataku, nie wyrażając tym samym zgody na śmierć, to ów zgoda nie będzie brana pod uwagę.
2.9. Gdy na fabule dochodzi do scen erotycznych, gracze obowiązkowo mają umieszczać je w spoilerach. [spoiler=18+][hide][/hide ][/spoiler ]
2.10. Nie piszemy na fabule, bez zaakceptowanej Karty Postaci.
2.11. Na forum możliwe jest prowadzenia retrospekcji fabularnych, co do których nie ma limitu. Uprasza się jednak o zachowanie umiaru, oraz niezaniedbywanie rozpoczętych wątków.


<br><div class="SUJETstitre"><h14 id="grafikaavatar">§ Grafika i Avatar</h14></div>
3.1. Avatar powinien przedstawiać wizerunek postaci w stylu mangowym i anime, digital i fantasy arty. Zabronione jest używania avatarów realnych.
3.1a. Warunkiem użycia avatara realnego jest przerobienie graficznie wizerunku, który ma przypominać Semi-realistic. (Cosplayowych wuxia itd)
3.2. Avatar powinien mieścić się w określonych wymiarach (max. 250px szerokości i 400px wysokości).
3.3. Powinien on zgadzać się przynajmniej w 80% z wyglądem postaci opisanym w Karcie Postaci. Jest jednak dozwolona zmiana wyglądu, ale należy to uwzględnić FABULARNIE (zmiana długości włosów — wybrać się do fryzjera, zmiana koloru oczu — soczewki, całkowita zmiana — operacja plastyczna, etc.).
3.4. Avatar nie może ukazywać zbytniej nagości postaci.
3.5. Obrazek w podpisie nie może rozszerzać forum.


<br><div class="SUJETstitre"><h14 id="regulaminmisji">§ Regulamin Misji i Walk</h14></div>
4.1. Zadaniem Mistrza Gry jest urozmaicanie rozgrywek graczy, nie warto tego mylić ze spełnianiem ich zachcianek.
4.2. W przypadku dojścia do walki obecność MG nie jest obowiązkowa, to za sprawą graczy MG dołącza do walki. Należy go jedynie powiadomić.
Ważne: Jeżeli MG nie zostanie zaproszony do oceniania walki od samego początku, tylko w połowie, bądź pod koniec, bo jedna ze stron zostanie pokrzywdzona, MG ma prawo odrzucić zaproszenie z prostego powodu. Skoro nie woła się go do walki od początku, oznacza to, iż nie jest potrzebny, a gdy dzieje się źle, to ma ratować z opresji. To tak nie działa, więc miejcie to na uwadze, gdy postanowicie na fabule mieć z kimś zgrzyt.
4.3. To czy twój cios będzie celny, jest zależne od wielu czynników takich jak, jakość opisu walki oraz statystyka postaci.
4.4. W przypadku wkroczenia na ziemie innego królestwa postać może zostać porwana/uprowadzona i zamknięta np. w więzieniu. Może ona wówczas podjąć próbę ucieczki lub zostać uratowana przez sojuszników. Oczywiście pod czujnym okiem MG.
4.5. Przypominamy, iż nie można ingerować w nie swoją postać, oznacza to, że opisujemy, co chcemy zrobić, a dopiero MG lub sędzie w przypadku pojedynków to akceptuje bądź neguje.
4.6. Walki na arenach mogą odbywać się w systemie 2x2 oraz 1x1, oczywiście są prowadzone pod okiem sędziego.
4.6a. 1x1 - jedna postać na jedną postać.
4.6b. 2x2 - dwie postacie tworzące drużynę na przeciwną drużynę, również złożoną z dwóch postaci.
4.7. Rozgrywki, misję, eventy mogą być niefabularne. Oznacza to, że można uczestniczyć w nich, niezależnie od tego, czy jest się gdzież na fabule, czy też nie.


<br><div class="SUJETstitre"><h14 id="regulaminshoutbox">§ Regulamin Shoutbox - Discorda</h14></div>
5.1. Shoutbox to miejsce do szybkiego kontaktu. Nie jest to część fabuły, obowiązuje tu możliwość dyskusji na KAŻDY (niełamiący regulaminu) temat.
5.2. Zabrania się publikowania treści pornograficznych, rasistowskich, krzywdzących uczucia religijne.
5.3. Cenimy sobie przyjemną atmosferę, dlatego też niedopuszczalne jest poniżanie innych graczy. Oczywiście do tego podpunktu także zaliczają się wulgaryzmy, nie są zabronione, lecz notoryczne ich używanie może grozić upomnieniem.
5.4. Nie wywieszamy brudnych gaci na płocie. Co to oznacza? Wszelkie kłótnie i spory, proszę rozwiązywać drogą prywatną.
5.5. Reklamy i spam jest dozwolony, lecz tylko w miejscach do tego przeznaczonych.
5.6. Za ciągłe łamanie zasad dotyczących Shoutbox'a administracja ma prawo zabrać danemu użytkownikowi dostęp do niego.
<i>Aktualizacja:
Aishokan 06.06.2020 23:44</i><style>.SUJETimg {background-image: url(https://imgur.com/zWnLECr.png);}</style>
</div></div></div>
privacy_tip Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach